Zwężanie spodni, zwężanie sukienki- co tylko zechcesz !

Znudziły Ci się, szerokie nogawki w ulubionych spodniach, krój spódnicy, która Cię poszerza, a droga sukienka, którą miałaś na sobie „ tylko raz”, zrobiła się za luźna ? Przyjdź do nas!

Wiemy, że moda ma swoje zasady i lubi się zmieniać, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na nagłą wymianę całej garderoby. Dlatego w miarę możliwości pomagamy naszym klientom utrzymać w szafie szyk i elegancję zgodną z panującymi aktualnie nowinkami modowymi. Dzięki drobnym przeróbkom takim jak zwężanie nogawek oraz skracanie spodni na długości, Twoje ulubione dżinsy mogą zyskać nowe życie a Ty będziesz cieszyć się jak dziecko, wiedząc, że mimo zmieniającej się mody, nadal możesz je nosić. Możesz zwęzić nogawki w każdego rodzaju spodniach i cieszyć się ich nowym lookiem.

Efekt zwężenia nogawek oraz dopasowania spodni w pasie i pupie.

Podobna sytuacja może dotyczyć długiej i luźnej już sukienki, którą miałaś na sobie zaledwie dwa razy i teraz wisi w szafie. Zmieniając jej długość a także zwężając sukienkę na obwodzie, możemy zyskać nowy fason. Dodatkowo można doszyć elegancką ozdobę, która odświeży wygląd sukienki i pozwoli na wyczekiwanie na okoliczność, w której będzie mogła założyć przerobioną sukienkę. Pasek, zamek, tasiemka nie sprawiają nam problemu, wystarczy wypruć i starannie wszyć w nowe miejsce.

A co jeśli zbliża się wesele a garnitur Twojego męża okazał się być zbyt luźny. Bez obaw, uratujemy go z tej opresji. Wystarczy, że mąż przyjdzie do nas z całym garniturem a na miejscu doradzimy co można zrobić z tym problemem. Najczęściej wystarczy tylko wytaliować marynarkę, zmieniając jej fason na slim fit, a w spodniach zwęzić nogawki, aby wraz z wytaliowaną marynarką stworzyły zgrany duet. Zestaw taki będzie wyglądał niczym garnitur z nowej kolekcji Vistula.