Skracanie jeansów

Oferujemy Państwu dwa sposoby skracania spodni jeansowych. Dla tych, którzy cenią sobie oryginalny wygląd brzegu nogawki (wybarwienie, wytarcie itp.) oferujemy możliwość zachowania oryginalnego brzegu. Wykonanie takiego rodzaju skrócenia wymaga precyzji i doświadczenia. Jest bardziej czasochłonne niż standardowe skrócenie opisane poniżej. Dzięki przeszyciu wyżej oryginalnego brzegu i dobranie grubości i koloru nitki, zbliżonego do pierwotnego, możemy sprawić, że skrócenie jeansów staje się niewidoczne.

Dla mniej wymagających klientów polecamy również standardowe skrócenie, bez zachowania wytartego brzegu, na które decyduje się większa część klientów korzystających z usług krawieckich „Igiełka”. Oryginalny brzeg jest odcinany, a nowo powstałe wykończenie zostaje przeszyte nitką o odpowiednio dobranym kolorze.

Poniżej przedstawiamy obie wersje skrócenia.Bardziej szczegółowe zdjęcia można odnaleźć na naszym fanpage na Facebooku- https://www.facebook.com/krawiec.wroclaw.igielka/

Przypominamy, że przychodząc do naszego zakładu, mogą Państwo liczyć na pomoc przy dobraniu odpowiedniej długości, korzystając z przymierzalni i miłej obsługi.